آخرین اخبار مرکز

پیام نوروزی ریاست مرکز در آستانه سال 1397

پیام نوروزی ریاست مرکز در آستانه سال 1397 

 

و من یتوکل علی الله فھو حسبه
و ھر کس بر خدا توکل و اعتماد کند، خدا او را کفایت کند


به نام نامی متحول کننده چشم ها و دل ها

با سپاس به درگاه حضرت حق، یگانه معبود جهان هستی و با درود به روان پاک رسول گرامی اسلام و خاندان مطهرش، توفیق ورود به سال 1397 خورشیدی و پشت سرگذاشتن موفقیت‌آمیز اما دشوار سال 1396 را خدمت همه مدیران و همکاران ارجمندم در مرکز و کلیه شعب شهرستان و استان ها و کلینیک های تخصصی تبریک و تهنیت می‌گویم.

سال 1397 را در حالی آغاز می کنیم که مقارن شده است با شهادت امام هادی(ع) و تبرک این سال را به نام این امام همام به فال نیک می گیریم که امیدوارم خیر و برکت برای همه هموطنان عزیز بویژه کارکنان مرکز و خانواده محترم آنان را شامل حال گردد.
به شکر الهی سال 1396 با وجود تنگناهای مختلف برای مرکز نقطه آغاز حرکتی مثبت، بالنده و رو به اوج بود. در این سال مرکز با اجرای برنامه های تدوینی درچارچوب برنامه های 5 ساله مرکز افق وسیع‌ تر و چشم‌انداز گسترده‌ تری پیش روی خود گشوده است.
بر این اساس سال آینده سال تکامل و گسترش فعالیت های مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات خواهد بود و این مهم قطعاً با همت و پشتکار همکاران عزیز و درایت و هوشیاری مدیران مرکز به تحقق خواهد پیوست. مرکز در سال 1396 با برنامه ریزی های مختلف و حضور در عرصه های مختلف اجتماعی و علمی و همچنین ارائه وو اجرا طرح های ملی و کارآمد همچون طرح ملی همیاران فضای مجازی ، طرح ملی سازمانی تربیت مدرس فضای مجازی و حضور چشمگیر در عرصه نمایشگاهی تخصصی اتوماسیون اداری و کامپیوتر ، تولید محتواهای فرهنگی اجتماعی در قالب پوستر ، بروشور ، داستان و فیلم نامه و... ، انعقاد تفاهم نامه های موثر با دستگاه های اجرایی استانی و کشوری و اجرای طرح مستمر دوشنبه های رایگان جهت ارائه مشاوره های روان شناسی ، حقوقی علوم فضای مجازی  و کسب و کار های اینترنتی ، برگزاری بیش از 200 دوره آموزشی در سطح مدارس و ادارات استان و کشور توانست توانایی های خود را برای خدمت رسانی به مردم ارائه نماید و با کسب موفقیت‌های دیگری بهبود موثر در ارائه خدمات خاص به مردم عزیزمان ارائه نماید که این بیانگر خلوص اقدامات انجام شده در سال 1396 می‌باشد. لذا با اغتنام فرصت از مسئولین امر در وزارت کشور ، استانداری ها ، فرمانداری ها و دیگر سازمان ها و همچنین همکاران محترم قدردانی و تشکر می‌کنم.

سال 1397 از برای مرکز آینده‌ای نویدبخش است بویژه آنکه این سال با گسترش و تکامل فعالیت های مرکز در حوزه های آگاه سازی و آموزشی ، پژوهش ، فناوری ،امنیت فضای مجازی ، حقوق فناوری و دیگر حوزه های علوم فضای مجازی موجب تحقق این مهم خواهد شد. اینک که با تاکیدات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در رابطه با حوزه های مختلف فضای مجازی این همت و پشتکار برای کلیه مسئولین سطح کشور و همکاران در مرکز بستر‌های لازم برای فعالیت گسترده و موثر را فراهم نموده و با توجه به این اهمیت ، انتظار می‌‌رود مسئولین مرتبط در این بخش با همراهی سایر بخش‌ها بار دیگر مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات را در اجرای طرح ها و برنامه های مختلف همراهی نمایند.

بار دیگر به همه مسئولین و همکاران توصیه می‌نمایم از این فرصت بی‌نظیر با درایت و هوشیاری و با برنامه‌ریزی دقیق نهایت بهره‌برداری را بعمل آورند.
مجدداً حلول سال نو خورشیدی و عید باستانی نوروز را به همه مسئولین کشوری و لشکری ، اعضا مرکز و همکاران و خانواده ارجمندشان تبریک و تهنیت گفته و سالی توأم با تندرستی و موفقیت را برای همه عزیزان آرزو می‌نمایم.

 

رامین سنمار
رئیس مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات