آخرین اخبار مرکز

t405323 Pic 085

 

نخستین سمینار نقش فضای مجازی و آسیب‌های اجتماعی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردستان در روز دوشنبه مورخ 24/9/93 با حضور مسئولین ، اساتید و دانشجویان برگزار گردیدد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردستان، رامین سنمار ظهر امروز در سمینار تخصصی نقش فضای مجازی در آسیب‌های اجتماعی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی اردستان اظهار کرد: متولی خاصی در جهت فرهنگ‌سازی در قالب فضای مجازی وجود ندارد.

وی افزود: مرکز آسیب‌شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات استان اصفهان جدا از سازمان‌هایی که در زمینه فضای مجازی فعالیت می‌کنند در جهت اشاعه فرهنگ اسلامی انسانی گام برمی‌دارد، بنابراین در این عرصه بهترین راهکار آگاه‌سازی است.

مدیر مرکز آسیب‌شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات استان اصفهان با اشاره به اینکه آگاهی اقشار جامعه نسبت به سطح علمی و اجتماعی افراد متفاوت است، بیان کرد: نفی و نهی کردن در این زمینه کار درستی نیست و موجب حساسیت و کنجکاوی فرد می‌شود.

وی با بیان اینکه این مرکز دارای چهار کلینیک در سطح استان اصفهان است، تصریح کرد: کار این مرکز هم خدمت‌رسانی و خدمات‌دهی به مردم و دستگاه‌های اجرایی است.

سنمار در ادامه با اشاره به اینکه فعالیت این مرکز را با برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی در دانشگاه‌های سطح استان و ادارات آغاز کرده‌ایم، اضافه کرد: استارت این کار هم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردستان خورده است و این دانشگاه نخستین میزبان این سمینار بوده است.

این مسئول در پایان با تأکید بر حضور این مرکز در بیستمین نمایشگاه بین‌المللی اتوماسیون اداری و کامپیوتر 2014 در اصفهان که از سه تا هفت دی‌ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار می‌شود، عنوان داشت: در غرفه این مرکز مشاوره حقوقی، مشاوره روانشناسی، مشاوره فقهی و مشاوره امنیتی در حوزه فضای تولید و تبادل اطلاعات به مردم ارائه می‌شود.

 منبع خبر : فارس نیوز