آخرین اخبار مرکز

پرینت

پیام تبریک رئیس مرکز به مناسبت آغاز سال 1398

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَار
یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ


سلامی به طراوت بهار، نثار شما هموطنان عزیزم. بهار از راه رسیده است تا با آمدنش جان ها معرفت یابد. فصلی که همواره امید تازه شدن و بهروزی را با خود به همراه دارد.

سال 1398 را در حالی آغاز می کنیم که مقارن شده است با ولادت امیر مومنان حضرت علی(علیه السلام) و تبرک این سال را به نام این امام همام به فال نیک می گیریم و فرا رسیدن سال نو و بهار پر طراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی است خدمت شما تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و اميدوارم با لطف خدای منان سال جديد، سالي سرشار از معنویت و سعادت توأم با خير و بركت برای مردم و کشورمان باشد.

مرکز آُسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات در سال «حمایت از کالای ایرانی»، تلاش کرد تا همراستا با فراز و نشیب های عرصه فضای مجازی و تکنولوژی در کشور، حمایت ویژه از آسیب دیدگان فضای مجازی و فعالان فضای مجازی کشور را در کنار ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن به انجام برساند و در جریان آسیب ها و فرصت های فضای مجازی در کشور علی رغم دغدغه ها، رسالت خود را همگام با ماموریت های سازمانی خود با اجرای برنامه های تدوینی درچارچوب برنامه های 5 ساله مرکز افق وسیع‌ تر و چشم‌انداز گسترده‌ تری پیش روی خود گشوده است و اینک در سال 1398 که به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شد ، قطعا با تلاشی مضاعف و همراهی با فعالان عرصه ی کسب و کارهای مجازی و تولید کنندگان برنامه ها ، محتوا های دیجیتالی و سخت افزار ها بر پایه و بستر فضای مجازی ، این نامگذاری را به معنای واقعی به تصویر خواهیم کشاند.

سال 1398 از برای مرکز آینده‌ای نویدبخش است بویژه آنکه این سال با گسترش و تکامل فعالیت های مرکز در حوزه های آگاه سازی و آموزشی ، پژوهش ، فناوری ،امنیت فضای مجازی ، حقوق فناوری و دیگر حوزه های علوم فضای مجازی موجب تحقق این مهم خواهد شد. اینک که با تاکیدات مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در رابطه با حوزه های مختلف فضای مجازی این همت و پشتکار برای کلیه مسئولین سطح کشور و همکاران در مرکز بستر‌های لازم برای فعالیت گسترده و موثر را فراهم نموده و با توجه به این اهمیت ، انتظار می‌‌رود مسئولین مرتبط در این بخش با همراهی سایر بخش‌ها بار دیگر مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات را در اجرای طرح ها و برنامه های مختلف همراهی نمایند.

مجدداً حلول سال نو خورشیدی و عید باستانی نوروز را به همه مسئولین کشوری و لشکری ، اعضا محترم مرکز ، همکاران و خانواده ارجمندشان ، مسئولین امر در وزارت کشور ، استانداری ها ، فرمانداری ها و دیگر سازمان ها تبریک و تهنیت گفته و سالی توأم با تندرستی و موفقیت را برای همه عزیزان آرزو می‌نمایم.

 

رامین سنمار
رئیس مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات