آخرین اخبار مرکز

مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات با انتشار پیامی، ضمن تبریک فرا رسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از عموم مردم دعوت کرد تا در راهپیمایی 22 بهمن حضور به‌هم برسانند.

به مناسبت سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات بیانیه‌ای را به شرح زیر منتشر کرد:
بسم‌الله الرحمن الرحیم


نهال نوپایی که 36 سال پیش توسط حضرت روح‌الله موسوی خمینی(قدس) در زمین پربرکت کشور پهناور ایران غرس شد، حالا با رهبری داهیانه حضرت سیدعلی حسینی خامنه‌ای(دامت برکاته) به درخت تنومندی تبدیل شده است که دیگر امروزه نه تنها بر محدوده جغرافیایی میهن عزیزمان سایه افکنده، بلکه دیگر کشورهای محور مقاومت نیز از برکات این درخت تنومند بهره می‌گیرند.

حال که در دهه چهارم عمر ثمره انقلاب اسلامی به‌سر می‌بریم، با پذیرش مشکلات، فتنه‌ها، دشمنی‌‎ها و سنگ‌اندازی‌ها، به وجود چنین نظام پویایی می‌بالیم و بیش از گذشته، تلاش خود را معطوف به حفظ دستاوردهای معمار انقلاب می‌نماییم.

از این‌رو، مرکز ضمن تبریک این روز خجسته، از عموم کاربران فضای مجازی و فعالان این حوزه دعوت می‌کند تا همانند سال‌های گذشته، در آیین شکرگذاری پیروزی انقلاب اسلامی در جای جای میهن عزیزمان در روز 22 بهمن حضور به هم رسانده و با گرامیداشت یاد آن‌روزها، بغض خود را نسبت به دشمنان قسم‌خورده نظام اسلامی فریاد کنند.

بی‌شک حضور پرشکوه اقشار مختلف مردم علاوه بر ارتقای جایگاه ایران در نظام بین‌الملل و انتشار پیامی امیدبخش در سراسر کشور، می‌تواند پشتوانه بی‌نظیری برای تیم مذاکره کننده کشورمان در آوردگاه هسته‌ای باشد.