آخرین اخبار مرکز

و من یتوکل علی الله فھو حسبه
و ھر کس بر خدا توکل و اعتماد کند، خدا او را کفایت کند


پیام ریاست مرکز در آستانه سال 1396

به نام نامی متحول کننده چشم ها و دل ها
با سپاس به درگاه حضرت حق، یگانه معبود جهان هستی و با درود به روان پاک رسول گرامی اسلام و خاندان مطهرش، توفیق ورود به سال 1396 خورشیدی و پشت سرگذاشتن موفقیت‌آمیز سال 95 را خدمت همه مدیران و همکاران ارجمندم در مرکز و کلیه کلینیک های تخصصی تبریک و تهنیت می‌گویم.
از برکات سال 1396 یک نکته آن است که این سال در ابتدا و انتهای خود به ولادت یگانه دخت نبی‌ مکرم اسلام مزین و متبرک است که امیدوارم خیر و برکت ولادت سیده نساء العالمین، همه هموطنان عزیز بویژه کارکنان مرکز و خانواده محترم آنان را شامل حال گردد.
به شکر الهی سال 1395 با وجود تنگناهای مختلف برای مرکز نقطه آغاز حرکتی مثبت، بالنده و رو به اوج بود. در این سال مرکز با اجرای برنامه های تدوینی درچارچوب سند تحول مرکز افق وسیع‌ تر و چشم‌انداز گسترده‌ تری پیش روی خود گشوده است.
بر این اساس سال آینده سال شکوفایی مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات خواهد بود و این مهم قطعاً با همت و پشتکار همکاران عزیز و درایت و هوشیاری مدیران مرکز به تحقق خواهد پیوست. مرکز در سال 95 با برنامه ریزی های مختلف و حضور در عرصه های مختلف اجتماعی و علمی و همچنین حضور چشمگیر در عرصه نمایشگاه های  استانی، ملی و بین المللی و برگزاری یک همایش و 44 کارگاه تخصصی در سطح استان و بیش از 100 دوره آموزشی در سطح مدارس و ادارات استان و کشور توانست توانایی های خود را برای خدمت رسانی به مردم ارائه نماید و با کسب موفقیت‌های دیگری شامل پیگیری راه اندازی دفاتر نمایندگی و شعب در شهرستان ها و استان های کشور و تجهیز کلینیک های تخصصی از چهار کلینیک در دست راه اندازی و بهبود موثر در ارائه خدمات خاص به مردم عزیز در قالب مشاوره های کاربردی ، بیانگر موفقیت اقدامات انجام شده در سال 95 می‌باشد که با اغتنام فرصت از مسئولین امر در استانداری اصفهان و دیگر سازمان ها و همچنین همکاران محترم قدردانی و تشکر می‌کنم.
سال 96 از برای مرکز آینده‌ای نویدبخش است بویژه آنکه این سال با گشایش فعالیت‌ شعب و دفاتر نمایندگی در استان های کشور و کلینیک های تخصصی و قسمت های آموزش ، پژوهش ، فناوری ،امنیت فضای مجازی و دیگر قسمت ها همراه است. اینک که با تاکیدات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در رابطه با حوزه های مختلف فضای مجازی این همت و ابتکار برای کلیه مسئولین سطح استان و کشور و همکاران در مرکز بستر‌های لازم برای فعالیت گسترده و موثر را فراهم نموده و با توجه به این اهمیت انتظار می‌‌رود مسئولین مرتبط در این بخش با همراهی سایر بخش‌ها بار دیگر مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات را در اجرای طرح ها و برنامه های مختلف همراهی نمایند.
بار دیگر به همه همکاران توصیه می‌نمایم از این فرصت بی‌نظیر با درایت و هوشیاری و با برنامه‌ریزی دقیق نهایت بهره‌برداری را بعمل آورند.
مجدداً حلول سال نو خورشیدی و عید باستانی نوروز را به همه اعضا مرکز و همکاران و خانواده ارجمندشان تبریک و تهنیت گفته و سالی توأم با تندرستی و موفقیت را برای همه عزیزان آرزو می‌نمایم.

رئیس مرکز آسیب شناسی و سلامت فضای تولید و تبادل اطلاعات
رامین سنمار